ikona wczytywania strony

Ośrodek Pomocy Społecznej w Zawichoście

Link do platformy epuap Link do bip

Jesteś tutaj: Strona Główna ❯ Placówki Wsparcia Dziennego ❯ Świetlica środowiskowo-profilaktyczna w Podszynie
← Powrót do strony głównej

Placówki Wsparcia Dziennego ❯ Świetlica środowiskowo-profilaktyczna w Podszynie

Placówki Wsparcia Dziennego - wybierz
podmenu:
Ikonka symbolizująca artykuł

Dzień babci i dziadka świetlica Podszyn

2020-01-21
Dzieci z Podszyna przygotowały laurki i kwiatki dla swoich Babć i Dziadków.

Czytaj całość artykułu "Dzień babci i dziadka świetlica Podszyn"

Dzień babci i dziadka świetlica PodszynDzień babci i dziadka świetlica Podszyn
Ikonka symbolizująca artykuł

Pierwsza pomoc

2019-12-18
W dniach 02.12 i 13.12 nasi podopieczni w ramach zajęć świetlicowych wzięli udział w szkoleniu z pierwszej pomocy. Policjanci uświadomili dzieciom jak ważna jest umiejętność udzielania pierwszej pomocy oraz prawidłowego wzywania pomocy,

Czytaj całość artykułu "Pierwsza pomoc"

Pierwsza pomocPierwsza pomocPierwsza pomocPierwsza pomocPierwsza pomocPierwsza pomocPierwsza pomocPierwsza pomocPierwsza pomocPierwsza pomocPierwsza pomocPierwsza pomocPierwsza pomoc
Ikonka symbolizująca artykuł

Kartka dla Natalki

2019-11-26
Postanowiliśmy pomóc rodzicom Natalki "przesunąć " święta. Aby wywołać uśmiech na twarzy Dziewczynki,u której zdiagnozowano glejaka (nowotwór mózgu) przygotowaliśmy świąteczne kartki.

Czytaj całość artykułu "Kartka dla Natalki"

Kartka dla NatalkiKartka dla NatalkiKartka dla NatalkiKartka dla Natalki
Ikonka symbolizująca artykuł

Wycieczka Do Teatru

2018-06-25
Dnia 29 marca 2018 roku już po raz kolejny dzieci z naszych świetlic wraz z rodzicami wybrały się do Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach. Choć pogoda nas nie rozpieszczała jednak humory dopisywały.

Czytaj całość artykułu "Wycieczka Do Teatru"

Wycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do Teatru
Ikonka symbolizująca artykuł

Wyjazd na basen

2018-06-25
Wyjazd do Krytej Pływalnii "Neptun" w OżarowieWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basen
Ikonka symbolizująca artykuł

14 lutego w naszych świetlicach był prawdziwym dniem miłości i przyjaźni.

2018-02-16
W tym dniu dzieci wypowiadały się o znaczeniu słów szczęście, miłość i przyjaźń. Wszyscy fantastycznie się bawiliśmy. Nie zabrakło też walentynkowych zabaw i konkursów.
A we wszystkich zajęciach dominowały serduszka i kolor czerwony. Na koniec dnia dzieci otrzymały walentynkę w postaci pysznego lizaka. Dzień Walentynek w naszych świetlicach z całą pewnością można zaliczyć do udanych.

Czytaj całość artykułu "14 lutego w naszych świetlicach był prawdziwym dniem miłości i przyjaźni."

14 lutego w naszych świetlicach był prawdziwym dniem miłości i przyjaźni.14 lutego w naszych świetlicach był prawdziwym dniem miłości i przyjaźni.14 lutego w naszych świetlicach był prawdziwym dniem miłości i przyjaźni.14 lutego w naszych świetlicach był prawdziwym dniem miłości i przyjaźni.14 lutego w naszych świetlicach był prawdziwym dniem miłości i przyjaźni.14 lutego w naszych świetlicach był prawdziwym dniem miłości i przyjaźni.
Ikonka symbolizująca artykuł

Wycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butach

2018-02-02
2 grudnia 2017r. dzieci wraz z rodzicami wybrały się do Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butach .Dzieciaki jak również rodzice świetnie się bawiły oglądając pełne humoru przedstawienie o perypetiach szalonego kota.

Czytaj całość artykułu "Wycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butach"

Wycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butach
Ikonka symbolizująca artykuł

Wycieczka do kina

2017-12-11
Dnia 9 grudnia 2017 dzieciaki wraz z rodzicami wybrały się do Kina Helios w Kielcach aby zobaczyć film produkcji Wolta Disneya pt. Coco to wspaniała , opowieść o małym chłopcu o imieniu Miguel, który zafascynowany grą na gitarze marzy o tym, by pójść w ślady swojego muzycznego idola Ernesto de la Cruz.

Czytaj całość artykułu "Wycieczka do kina"

Wycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kina
Ikonka symbolizująca artykuł

Oprócz wspaniałej codziennej zabawy w naszych świetlicach jest również czas na naukę.

2017-11-25
Nasi wychowawcy jak również zatrudnieni nauczyciele przedmiotowi z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego pomagają w odrabianiu prac domowych i codziennej nauce. Dzieci z radością i dużym zainteresowaniem korzystają z proponowanego wsparcia.

Czytaj całość artykułu "Oprócz wspaniałej codziennej zabawy w naszych świetlicach jest również czas na naukę."

Oprócz wspaniałej codziennej zabawy w naszych świetlicach jest również czas na naukę.Oprócz wspaniałej codziennej zabawy w naszych świetlicach jest również czas na naukę.Oprócz wspaniałej codziennej zabawy w naszych świetlicach jest również czas na naukę.Oprócz wspaniałej codziennej zabawy w naszych świetlicach jest również czas na naukę.
Ikonka symbolizująca artykuł

Wśród wielu zajęć prowadzonych w naszych placówkach są również zajęcia kulinarne.

2017-11-19
Te zajęcia to fascynująca podróż do świata smaków ,zapachów i kolorów.

Czytaj całość artykułu " Wśród wielu zajęć prowadzonych w naszych placówkach są również zajęcia kulinarne."

 Wśród wielu zajęć prowadzonych w naszych placówkach są również zajęcia kulinarne. Wśród wielu zajęć prowadzonych w naszych placówkach są również zajęcia kulinarne. Wśród wielu zajęć prowadzonych w naszych placówkach są również zajęcia kulinarne. Wśród wielu zajęć prowadzonych w naszych placówkach są również zajęcia kulinarne.
Ikonka symbolizująca artykuł

Zajęcia plastyczne

2017-10-18
Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniu naszych dzieci prowadzimy w naszych świetlicach szereg zajęć plastycznych.

Czytaj całość artykułu "Zajęcia plastyczne"

Zajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczne
Ikonka symbolizująca artykuł

Utworzenie Placówki Wsparcia Dziennego w Podszynie

2017-10-02
Od października 2017 roku funkcjonuje na terenie naszej gminy
Placówka Wsparcia Dziennego w Podszynie. Placówka powstała w związku z realizacja Projektu pod nazwą Wspieramy rodziny w gminie Zawichost .

Czytaj całość artykułu "Utworzenie Placówki Wsparcia Dziennego w Podszynie"

Utworzenie Placówki Wsparcia Dziennego w Podszynie
Ikonka symbolizująca artykuł

Regulamin organizacyjny Placówek Wsparcia Dziennego w Dziurowie i Podszynie

2017-10-02
Regulamin organizacyjny Placówek Wsparcia Dziennego w Dziurowie i Podszynie do wglądu

Załączniki:

 1. Regulamin organizacyjny Placówek Wsparcia Dziennego w Dziurowie i Podszynie (plik pdf 7931KB)

Ośrodek Pomocy Społecznej w Zawichoście

ul. Żeromskiego 50
27-630 Zawichost
tel. (15)836-42-19, faks (15)836-40-51

Link do platformy epuapLink do bipPolityka prywatnościDeklaracja dostępności