Ośrodek Pomocy Społecznej w Zawichoście

Ośrodek Pomocy Społecznej w Zawichoście

Placówki Wsparcia Dziennego - wybierz podmenu:

Dzień babci i dziadka świetlica Podszyn

Data publikacji: 2020-01-21

Dzieci z Podszyna przygotowały laurki i kwiatki dla swoich Babć i Dziadków.

Czytaj całość publikacji "Dzień babci i dziadka świetlica Podszyn"

Dzień babci i dziadka świetlica PodszynDzień babci i dziadka świetlica Podszyn

Pierwsza pomoc

Data publikacji: 2019-12-18

W dniach 02.12 i 13.12 nasi podopieczni w ramach zajęć świetlicowych wzięli udział w szkoleniu z pierwszej pomocy. Policjanci uświadomili dzieciom jak ważna jest umiejętność udzielania pierwszej pomocy oraz prawidłowego wzywania pomocy,

Czytaj całość publikacji "Pierwsza pomoc"

Pierwsza pomocPierwsza pomocPierwsza pomocPierwsza pomocPierwsza pomocPierwsza pomocPierwsza pomocPierwsza pomocPierwsza pomocPierwsza pomocPierwsza pomocPierwsza pomocPierwsza pomoc

Kartka dla Natalki

Data publikacji: 2019-11-26

Postanowiliśmy pomóc rodzicom Natalki "przesunąć " święta. Aby wywołać uśmiech na twarzy Dziewczynki,u której zdiagnozowano glejaka (nowotwór mózgu) przygotowaliśmy świąteczne kartki.

Czytaj całość publikacji "Kartka dla Natalki"

Kartka dla NatalkiKartka dla NatalkiKartka dla NatalkiKartka dla Natalki

Wycieczka Do Teatru

Data publikacji: 2018-06-25

Dnia 29 marca 2018 roku już po raz kolejny dzieci z naszych świetlic wraz z rodzicami wybrały się do Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach. Choć pogoda nas nie rozpieszczała jednak humory dopisywały.

Czytaj całość publikacji "Wycieczka Do Teatru"

Wycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do TeatruWycieczka Do Teatru

Wyjazd na basen

Data publikacji: 2018-06-25

Wyjazd do Krytej Pływalnii "Neptun" w OżarowieWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basenWyjazd na basen

14 lutego w naszych świetlicach był prawdziwym dniem miłości i przyjaźni.

Data publikacji: 2018-02-16

W tym dniu dzieci wypowiadały się o znaczeniu słów szczęście, miłość i przyjaźń. Wszyscy fantastycznie się bawiliśmy. Nie zabrakło też walentynkowych zabaw i konkursów.
A we wszystkich zajęciach dominowały serduszka i kolor czerwony. Na koniec dnia dzieci otrzymały walentynkę w postaci pysznego lizaka. Dzień Walentynek w naszych świetlicach z całą pewnością można zaliczyć do udanych.

Czytaj całość publikacji "14 lutego w naszych świetlicach był prawdziwym dniem miłości i przyjaźni."

14 lutego w naszych świetlicach był prawdziwym dniem miłości i przyjaźni.14 lutego w naszych świetlicach był prawdziwym dniem miłości i przyjaźni.14 lutego w naszych świetlicach był prawdziwym dniem miłości i przyjaźni.14 lutego w naszych świetlicach był prawdziwym dniem miłości i przyjaźni.14 lutego w naszych świetlicach był prawdziwym dniem miłości i przyjaźni.14 lutego w naszych świetlicach był prawdziwym dniem miłości i przyjaźni.

Wycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butach

Data publikacji: 2018-02-02

2 grudnia 2017r. dzieci wraz z rodzicami wybrały się do Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butach .Dzieciaki jak również rodzice świetnie się bawiły oglądając pełne humoru przedstawienie o perypetiach szalonego kota.

Czytaj całość publikacji "Wycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butach"

Wycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butachWycieczka Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt.: Kot w butach

Wycieczka do kina

Data publikacji: 2017-12-11

Dnia 9 grudnia 2017 dzieciaki wraz z rodzicami wybrały się do Kina Helios w Kielcach aby zobaczyć film produkcji Wolta Disneya pt. Coco to wspaniała , opowieść o małym chłopcu o imieniu Miguel, który zafascynowany grą na gitarze marzy o tym, by pójść w ślady swojego muzycznego idola Ernesto de la Cruz.

Czytaj całość publikacji "Wycieczka do kina"

Wycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kinaWycieczka do kina

Oprócz wspaniałej codziennej zabawy w naszych świetlicach jest również czas na naukę.

Data publikacji: 2017-11-25

Nasi wychowawcy jak również zatrudnieni nauczyciele przedmiotowi z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego pomagają w odrabianiu prac domowych i codziennej nauce. Dzieci z radością i dużym zainteresowaniem korzystają z proponowanego wsparcia.

Czytaj całość publikacji "Oprócz wspaniałej codziennej zabawy w naszych świetlicach jest również czas na naukę."

Oprócz wspaniałej codziennej zabawy w naszych świetlicach jest również czas na naukę.Oprócz wspaniałej codziennej zabawy w naszych świetlicach jest również czas na naukę.Oprócz wspaniałej codziennej zabawy w naszych świetlicach jest również czas na naukę.Oprócz wspaniałej codziennej zabawy w naszych świetlicach jest również czas na naukę.

Wśród wielu zajęć prowadzonych w naszych placówkach są również zajęcia kulinarne.

Data publikacji: 2017-11-19

Te zajęcia to fascynująca podróż do świata smaków ,zapachów i kolorów.

Czytaj całość publikacji " Wśród wielu zajęć prowadzonych w naszych placówkach są również zajęcia kulinarne."

 Wśród wielu zajęć prowadzonych w naszych placówkach są również zajęcia kulinarne. Wśród wielu zajęć prowadzonych w naszych placówkach są również zajęcia kulinarne. Wśród wielu zajęć prowadzonych w naszych placówkach są również zajęcia kulinarne. Wśród wielu zajęć prowadzonych w naszych placówkach są również zajęcia kulinarne.

Zajęcia plastyczne

Data publikacji: 2017-10-18

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniu naszych dzieci prowadzimy w naszych świetlicach szereg zajęć plastycznych.

Czytaj całość publikacji "Zajęcia plastyczne"

Zajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczneZajęcia plastyczne

Utworzenie Placówki Wsparcia Dziennego w Podszynie

Data publikacji: 2017-10-02

Od października 2017 roku funkcjonuje na terenie naszej gminy
Placówka Wsparcia Dziennego w Podszynie. Placówka powstała w związku z realizacja Projektu pod nazwą Wspieramy rodziny w gminie Zawichost .

Czytaj całość publikacji "Utworzenie Placówki Wsparcia Dziennego w Podszynie"

Utworzenie Placówki Wsparcia Dziennego w Podszynie

Regulamin organizacyjny Placówek Wsparcia Dziennego w Dziurowie i Podszynie

Data publikacji: 2017-10-02

Regulamin organizacyjny Placówek Wsparcia Dziennego w Dziurowie i Podszynie do wglądu

Załączniki:

 1. Regulamin organizacyjny Placówek Wsparcia Dziennego w Dziurowie i Podszynie (plik pdf 7931KB)